logo obrazek Świętokrzyski Oddział Wojewódzki NFZ

  • A
  • A+
  • A++

Aktualności

Drukuj

Aktualności

Komunikat dla świadczeniodawców

06-08-2018

Szkolenie z zakresu zdrowia prokreacyjnego i standardów leczenia niepłodności

 

Ponad 220 osób – lekarzy specjalistów w dziedzinie położnictwa i ginekologii, lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz położnych może skorzystać w 2018 roku z bezpłatnych szkoleń z zakresu zdrowia prokreacyjnego i standardów leczenia niepłodności. Szkolenia będą prowadzone w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach, który jest referencyjnym ośrodkiem leczenia niepłodności i realizuje ministerialny „Program kompleksowej ochrony zdrowia prokreacyjnego w Polsce”.

Szkolenia dotyczyć będą takich zakresów jak: postępowanie diagnostyczne, leczenie niepłodności, opieka psychologiczna oraz organizacja opieki nad parami, które potrzebują pomocy. Tematyka kursów, określona w wyżej wymienionym programie, została podzielona na różne poziomy – zależnie od wykształcenia uczestników. Rekrutacja trwać będzie do końca września. Szkolenia odbędą się w październiku (1-2 października dla lekarzy specjalistów, 29 października dla położnych i 30 października dla lekarzy POZ).

Szczegółowe informacje na temat projektu dostępne są na stronie: http://wszzkielce.pl/szkolenia-prokreacja/  oraz pod numerem telefonu 41 367 12 63.

Źródło: Rzecznik Prasowy
Wszystkie aktualności