logo obrazek Świętokrzyski Oddział Wojewódzki NFZ

  • A
  • A+
  • A++

Ważne informacje

Drukuj

Ważne informacje

Komunikat dla pacjentów

03-07-2017

Oblegane stanowisko NFZ na Targach Kielce

Kilkaset osób odwiedziło mobilne stanowisko świętokrzyskiego NFZ na Targach Kielce.

To było wyjątkowe, pierwsze tego typu w Polsce wydarzenie edukacyjno-konferencyjno-wystawiennicze pod nazwą AtoPsoriaDerm poświęcone osobom z problemami skórnymi zorganizowane przez  Świętokrzyskie Stowarzyszenie Chorych na Łuszczycę, Koalicję na Rzecz Walki z Łuszczycą oraz Targi Kielce i Świętokrzyski Oddział NFZ w Centrum Kongresowym Targów Kielce.

Specjalne, mobilne stanowisko  Funduszu było bez przerwy oblegane – w sumie odwiedziło nas kilkaset osób. Najwięcej przychodziło wyrobić Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego – EKUZ.

- To dla mnie wspaniała okazja – powiedziała nam pani Małgorzata z Warszawy. – Na co dzień pracuję do późnych godzin, a już za tydzień wyjeżdżam z dziećmi do Chorwacji. Świetny pomysł, by w szczycie sezonu, w dzień wolny od pracy zorganizować stanowisko NFZ poza siedzibą urzędu.

Dużym zainteresowaniem cieszył się odbiór dostępu do ZIP – Zintegrowanego Informatora Pacjenta. Było też sporo pytań o leczenie sanatoryjne oraz o sieć szpitali – jak ona wpłynie na leczenie pacjentów ze schorzeniami dermatologicznymi i reumatologicznymi.

Wszystkie aktualności