logo obrazek Świętokrzyski Oddział Wojewódzki NFZ

  • A
  • A+
  • A++

Ważne informacje

Drukuj

Ważne informacje

Komunikat dla pacjentów

22-09-2017

Środy z NFZ - 27.09.17

Sieć Szpitali i „Leki 75+” na specjalnym stanowisku Świętokrzyskiego OW NFZ w Szpitalu Powiatowym w Busku Zdroju

W najbliższą środę, 27 września w ramach ogólnopolskiej kampanii „Środy z NFZ” pracownicy Świętokrzyskiego OW NFZ organizują specjalne stanowisko w Szpitalu Powiatowym w Busku Zdroju przy ul. Bohaterów Warszawy 67. Na pacjentów czekamy w holu na III piętrze obok poradni chirurgicznej w godz. 10.00-13.00.

Zainteresowani będą mogli porozmawiać na temat wchodzącej w życie 1 października ustawy o tzw. sieci szpitali czyli o Systemie Podstawowego Zabezpieczenia Szpitalnego (PZS). Pracownicy Funduszu wyjaśnią wątpliwości,  zaprezentują nadchodzące zmiany i przedstawią korzyści, jakie odniosą pacjenci z funkcjonowania PZS. Każdy będzie się mógł dowiedzieć, gdzie się leczyć i co zrobić, gdy placówka nie wykonuje już świadczeń w ramach umowy z Funduszem.

Na temat programu „Leki 75+” porad udzielać będzie konsultant z Wydziału Gospodarki Lekami ŚwOW NFZ. Osoby odwiedzające będą mogły między innymi sprawdzić, czy zażywane przez nich leki znajdują się na liście leków darmowych.

Przygotowaliśmy także wiele interesujących materiałów na temat profilaktyki, żywienia i zdrowego trybu życia.

Zapraszamy serdecznie w najbliższą środę, 27 września, w godz. 10.00-13.00, do siedziby Szpitala Powiatowego w Busku Zdroju  przy ul. Bohaterów Warszawy 67.

Wszystkie aktualności